GEELKÜÜNED

Geelküünte hinnakiri
Geelküünte paigaldus disainiga
55
Kestvus: 2h
Geelküünte hooldus disainiga / ilma
45 / 40
Kestvus: 2h / 1,5h
Geellakkimine disainiga / ilma
40 / 35
Kestvus: 1h 15min / 1h
Ühe küüne hoolduse väline parandamine
10
Kestvus: 15min
Geelküünte eemaldamine kerge maniküüriga
25
Kestvus: 45min
50 kristalli
5
100 kristalli
9

NB! Kui geelküüned on väga halvas seisus (murdunud 3 või enam küünt/ geel on lahti), võib tehnik kohapeal hinnates võtta kuni paigalduse hinna.

Soovitame enne geelküünte hooldusesse/ paigaldusse/ geellakkimisse tulekut eemaldada küünelakk!

Ülipikkade küünte või keerulise disaini puhul võib lisanduda +5€

Geellaki hooldusel küüne parandamine geeliga 1 küüs 2€

Vanem-küünetehnik Kristina huvi sai alguse 8-aastaselt, kui ta esimest korda nägi kunstküünte tegemist. Juba siis teadis ta, et soovib sama ameti kunagi omandada. Kristina tugevuseks on kindlasti kiirus ja hoolsus oma töös. Alates 2022 pakub Kristina ainult geellakkimise teenust  (koolitused ja tehtud tööd leiab SIIT)

Küüntehnik Birgit läbis geelküünte baaskoolituse 2016 aastal ning tegi hobi korras geelküüsi sõbrannadele. Detsembris 2016 läbis Birgit Deivia Viira juures Nail Art täiendkoolituse. Juulis 2020 soovis ta oskusi põhjalikumalt lihvima hakata, arendada kiirust ja muuta hobi täiskohaga tööks. Septembris 2020 alustas ta ka küünetehniku eriala omandamist koolis (pildid tehtud tööde ja info läbitud koolituste kohta leiab SIIT)

Küünetehnik Jaana alustas meie juures septembris 2021 osalise koormusega puhkuste asendajana. Oma mitmekülgsuse ja suure huviga ilumaailma vastu sobitub ta meie tiimi nagu valatud.  (pildid tehtud tööde ja läbitud koolituste kohta leiab SIIT)

Noortehnik Eveliis alustas meie juures veebruaris 2022. Eveliisi juures saab geellakkimist (ilma disainita) ja maniküüri, geelküünte paigaldust ja hooldust. (Pildid töödest ja rohkem infot)