Juhataja-administraator Liisa

Ilusalong Beautiq sündis aastal 2015, enne seda töötasin 7 aastat küünetehnikuna. Hetkel tegelen täiskohaga ilusalongi juhtimise ja administreerimisega. Salongi juhtimises olen ma võtnud eesmärgiks, et inimestel, kellega ma koos töötan, oleks tööl alati hea olla, sest tööl veedab inimene suure osa oma ajast. Kolleegide rõõmuga samal tasemel on tähtsuselt klientide rõõm. Proovime tiimiga alati leida kliendi jaoks parima aja ja lahenduse!

Millised on Sinu lemmik ilutooted?

Olen neli aastat kasutanud Nimue näohooldustooteid – igapäevaseks kasutamiseks näopesugeel ja toonik. Bellapierre jumestustoodeteta ei kujutaks päeva ettegi, kasutan nii tolmpuudrit kui ka päikesepuudrit. Peale Olaplexi jõudmist Eestisse olen nende juuksehooldustoodetesse täiesti armunud. 

Mis on Sinu lemmik iluprotseduur?

Pediküür Liina juures, Cocochoco keratiinhooldus (olen seda nüüdseks 6 aastat teinud iga poole aasta tagant).

Millega tegeled vabal ajal, millised on Sinu hobid?

Minu lemmik trennid on tantsimine ja jooksmine/ jalutamine. Väga meeldib mulle ka raamatuid lugeda. Mul on ka poeg, kellega kvaliteetaeg kuulub kindlasti lemmiktegevuste hulka.

Mis on Sinu lemmikraamat?

Lemmikud raamatud muutuvad mul pidevalt ja seda kõige lemmikumat ehk ei olegi olemas. Vastavalt tujule ja hetkeprobleemidele või rõõmudele kõnetavad erinevad raamatud

«Emotsionaalne intelligentsus» Daniel Goleman – aitab minu jaoks mõtestada, miks inimesed teinekord käituvad nii nagu nad käituvad

«Loomade farm» George Orwell – ajatu lemmik

Milline lause sind motiveerib/ kõnetab?

Mind kõnetavad paljud laused, aga oma igapäevases elus proovin jälgida ja meeles hoida just neid nelja lauset.

«Naise ilu ei ole ainult tema välimuses, naise ilu on tema heas südames ja oskuses hoolida»

«Kättemaks on kahe teraga mõõk»

“Õnn ei eelda, et kõik on täiuslik. See eeldab, et inimene on otsustanud ebatäiuslikkusest mööda vaadata”