Mis on Airtouch värvitehnika?

Airtouch on üsna uus juuksevärvimistehnika. Sõna-sõnalt tõlkides tähendab airtouch õhu puudutust. Juuksekihid föönitatakse läbi ja värvitakse – see tehnika võimaldab juukseid väga detailselt töödelda. Õhuke juuksesalk föönitatakse külma õhuga, õhuvool eraldab väikesed ja nõrgad juuksekarvad ning neid ei värvita, mis on antud tehnika suureks plussiks.

Airtouch värvitööd teostatakse alati Olaplexiga, mis kaitseb juukseid kahjustuse eest (loe Olaplexist lähemalt)

Tehnika annab juustele kardinaalselt uue joone. Selle meetodiga saab teha Balayage erinevaid variatsioone. Airtouch on maksimaalselt säästev korrigeerimine – ei puuduta varasemalt värvitud juukseid, mis on väga tähtis juuste kvaliteedi säilimist silmas pidades.

Milliseid tulemusi see tehnika võimaldab?

Selle tehnika abi luuakse kohevate juuste efekt pleekinud salgukestega. Taolise värvimisega on võimalik saavutada sujuv üleminek oma loomulikku värvi juuksejuurtelt otsteni. Samuti on võimalik katta 30% ulatuses halle juukseid nii, et hallide juuste kasvamine tundub värvimise jätkuna.

Kui kaua selline värvimine aega võtab?

Protsess on tehnoloogiliselt keerukas, seepärast võib see võtta varasemalt värvimata juukse puhul aega 6-7 tundi. Varasemalt tehtud Balayage puhul võtab Airtouch tehnikas värvimine umbes 5-6 tundi.

Kui püsiv on airtouchi meetodil juustele kantud värv?

Kuna tulemus on loomulik ja üleminek juuksejuurtest otsteni on väga sujuv, siis on värv tavalisest püsivam. Et säilitada värvi võimalikult pikalt, siis soovitame külastada salongi kord 1,5 kuu jooksul juuste kergeks toonimiseks ja taastavateks protseduurideks. Nõnda säilib värv kauem ja juuste kvaliteet on parem. Iga inimese puhul on püsivus veidi erinev, värviaktsente dikteerib loomulik juuksekasv.

Mis on Airtouch tehnikas värvimise hind?

Värvitöö hind jääb vahemikku 180-220€. Hinna kujunemisel mängivad rolli juuste pikkus/paksus ning ka see, kas juuksed on varasemalt värvitud.

Mida võiks veel teada?

Airtouch tehnikas värvimisele soovitame tulla aja kokkuhoiu mõttes eelnevalt värskelt pestud (ja föönitatud) juustega. Vastasel juhul lisandub ajale veel enne värvimist pea pesemise ja kuivatamise aeg, mis teeb niigi pika ja kliendi vaatest väsitava juuksuriskäigu veel pikemaks.

Kui Sul tekkis veel küsimusi, siis kirjuta meile info@beautiq.ee ja vastame rõõmuga!

Mugavaim viis aeg broneerida on läbi online-süsteemi.