OLAPLEX

Miks Olaplex?

  • Kaitseb juukseid värvimise ajal, seetõttu on suuremad blondeerimistööd ilma Olaplexita välistatud
  • Täidab juukseid seespidiselt
  • Olaplex salongihooldus ravib juukseid (tegemist ei ole maskihooldusega vaid juukseid taastava protseduuriga!)
  • Pikendab värvi püsimist
  • Sobib ideaalselt kasutamiseks ka keratiinhooldusega, kui eesmärgiks on sirgemad/ kahuvabad juuksed

Mis on Olaplex?

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab see taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.

Maailmas on palju katseid tehtud Olaplexiga ja Olaplexita blondeerimisest, sest tegu on fenomenaalse uuendusega juuksuritemaailmas. Pilte leiab Googlest palju ja oleme ka ise kogenud, et veel mõned aastad tagasi ei oleks praegu tehtavad värvitööd olnud võimalikud ilma, et juuksed ära ei katkeks. Siiski tuleb meeles pidada, et Olaplex ei kaitse kogu kahjustuse eest ja kodune hooldus on iga suurema töö juures oluline!

Mida teevad Olaplex koduhooldustooted ja kuidas neid kasutada?

NO3 Hair Perfector

On kodus kasutamiseks mõeldud osa Olaplex’i hooldusest. Sisaldab samu toimeaineid, mida NO1 ja NO2 (ehk salongihooldus), tänu millele saab klient jätkata kodus juuste tervendamist ja hooldust.

Kasutamine: Kanna väike kogus NO3 rätikukuivadesse juustesse. Kammi läbi ja hoia juustes vähemalt 10 minutit (soovitatavalt kauem, toode toimib nii kaua, kuni juus on niiske). Seejärel loputa ja hoolda tavapäraselt šampooni ja palsamiga. Eriti kahjustatud juuste puhul võib NO3 kasutada rohkem kui 1 kord nädalas.

NO4 Bond maintenance šampoon

Olaplex Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kôikidele juuksetüüpidele. Kasuta imepisikest kogust juuste pesemiseks (seda shampooni piisab tõesti väikesest kogusest). Shampooni toitvate omaduste tõttu võib seda kasutada üle ühe pesemiskorra ning kasutada paralleelselt vähem toitvat shampooni.

NO5 Bond maintenance palsam

Juukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kôrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget. Sobib kõikidele juuksetüùpidele. Sulfaadivaba, parabeenivaba, gluteenivaba, vegan, ei sisalda pähkli allergeene ja on juuksevärvi kaitsva toimega.

Kasutamine: kanna märgadesse, pestud juustesse, lase 1-2 minutit mõjuda, loputa.

NB! Väga toitev, sobib kasutamiseks NO3 hoolduse osana 1 kord nädalas.

NO6 Bond Smoother

Juukseid taastava Olaplexi molekuliga rikastatud siluv juuksekreem, mis pehmendab, niisutab ja tugevdab juukseid ning kiirendab juuste kuivamise aega. Annab juustele õrna hoiaku, kuid ei muuda juukseid raskeks.

Kasutamine: Kanna väike kogus rätikukuivadesse juustesse peale juuste pesemist. Ära loputa!

NO7 Bonding Oil

Kõrgelt kontsentreeritud imekerge taastav viimistlusõli. Suurendab oluliselt sära, pehmust ja värvi erksust. Vähendab juuste lendlevust ja kahu. Kaitseb kuni 230° kuumuse eest.

Kasutamine: Kanna väga väike kogus (umbes 6 tilka) juustesse peale pesu. Sobib kasutamiseks nii kuivadesse, kui märgadesse juustesse. Kui juuksed jäävad peale kasutamist rasused, oled kindlasti kogusega liialdanud. Proovi järgmisel korral väiksemat kogust.