Nimue näohooldustest lähemalt

Mis on NIMUE?

NIMUE (hääldus: nimju) on Lõuna -Aafrikast pärit uue generatsiooni   dermakosmetseutiline (kosmeetika + farmatseutika) nahahooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE – nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale naha hoolduse printsiibile: noorendamine, taastamine, antioksüdeerimine ja päikesekaitse.

NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fütotseutikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka ka sügavamates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja taasnoorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

Miks on lisaks koduhooldusele oluline ka salongis näonahka hooldada?

Vähemalt kord kuus võiks lasta spetsialistil oma näonaha eest hoolt kanda. Põhilised põhjused on järgmised:

1. Taastada naha nooruslikkus

2. Parandada aastatega tekkinud kahjustused

3. Lõõgastumiseks – lõdvestav näo- ja kaelamassaaž parandab ainevahetust, kiirendab vereringet ja on abiks toitainete maksimaalsele imendumisele.

4. Akneraviks – vaid koduste vahenditega ei ole võimalik nii sügavalt nahka puhastada

Järjepidevus on perfektse näonaha saavutamisel oluline, sest kord juba käest lastud näonaha uuesti veatuks saamine nõuab suuremat tööd. Igal aastaajal on erinevad meetodid ja vahendid näonaha parandamiseks. Talvel saab kasutada tugevamaid happeid, kartmata, et päike saaks näonahale peale hooldust liiga teha.

Nimue näohoolduste etapid

1. Puhastamine ja toniseerimine

2. Koorimine koos lõdvestava näo- ja kaelamassaažiga

3. Aurutamine ja vajadusel mehhaaniline puhastus (vaid sügavpuhastava hoolduse puhul)

4. Vastavalt naha vajadusele järgneb toitev, niisutav, rahustav, pinguldav või nahka tasakaalustav mask

5. Hooldused lõpevad päeva- ja kaitsekreemi  pealekandmisega

Kosmeetik kasutab töös Lõuna-Aafrikast pärit nahahooldussarja NIMUE, mille tooteid on võimalik ka kaasa osta.

Nimue Penta-Salaic

Nimue Penta-Salaic on õhusalt kooriv hooldus, mis on mõeldud probleemsele (aknega ja aknele kalduvale) naha seisundile. Aktiivsed koostisained hõlbustavad naha pindmist koorimist ning aitavad ravida probleemset nahka. Seda hooldust on soovitav teha kuurina 6-12 korda 4 nädlaste intervallidena, sõltuvalt naha seisundist.

NB! Kasutades lisaks salongihooldusele ka koduhoolduses õigeid tooteid, on nahaprobleemide lahendamine veelgi tulemuslikum, ka siin on nõustamisel abiks kosmeetik!

Selleks, et parim tulemus saavutada ja seda hoida, on esmatähtis kodune hooldus. Kosmeetik Liisa on kirjutanud soovitusliku igapäevase näohooldusrutiini Nimue toodetega. Kosmeetik Liina põhjalik artikkel on avaldatud näonaha koduse hoolduse ja näonaha tüüpide kohta.

Pakkumine e-poes!

Ostes rohkem kui 35€ eest on saatmine TASUTA!

Ostes 3 või rohkem toodet on soodustus ostukorvilt -10%!