JOICO 4-astmeline juuksehooldus

Milleks JOICO 4-astmeline juuksehooldus?

JOICO 4 astmeline hooldus teeb juuksed paksemaks ja pehmemaks. Hooldus aitab tuua tagasi elemendid – proteiin ja niiskus, mis kaovad juustest väliste tegurite tõttu.

JOICO juustehooldus viib juuste seisundi optimaalsele tasandile. Hooldus on hästi sobilik näiteks enne värvimist, et tagada tulemuse püsivus. Juuksehooldus sisaldab Kodramin kompleksi – patendiga kaitstud tehnoloogia, mis niisutab tõhusalt.

Kuidas erineb see teistest kompleksidest?

Joico ütleb, et selle kompleksi teevad eriliseks suured ja ’intelligentsed’ molekulid. Nendel on omapärane aminohappe struktuur, mis tungib juuksekarva sisse aminohappe ahela külge. Seetõttu on toode sügavniisutav ning aitab keemiliste protsesside tõttu kahjustatud juukseid. 4 astmeline hooldus puhastab juuksed sügavuti ning toidab intensiivselt. Peale 30-minutilist protsessi juuksed säravad ja näevad välja terved.

Joico 4-astmelise juuksehoolduse etapid

Esimene etapp

Toimub juuste sügavpuhastus. Pesu käigus eemaldatakse viimistlusvahendite jääkained, rasu ja kõik muud halvad jäägid. Samuti igasugused jääkained ravimitest eemalduvad selle protsessi käigus. Tavaliselt jäävad ravimid juustesse kuni kuueks kuuks.

Teine etapp

Toimub juuste happelisuse taseme reguleerimine. See etapp aitab pH-tasemel ühtlustuda, sest tase on erinev nii juurtel kui ka otstel. Miks on see niiviisi? Juuksed kahjustuvad eri pikkustes. Kahjustunud on ka juukse soomuskiht, mis peale teist Joico etappi muutub elastsemaks. Järgmises etapis hakkavad tööle Kodramin kompleksi osakesed, millel on juuksekarva sisse kergem tungida just elastsuse tõttu.

Kolmas etapp

Siinkohal taastatakse juuste tugevus, nii seest kui väljast.

Neljas etapp

Juukse pealmine kiht suletakse ning juuksed saavad niisutust. Juus muutub säravamaks ja tervemaks. Selle etapiga käib kaasas ka peamassaaž.

Hoolduse püsivus?

Joico 4 astmeline hooldus püsib poolteist kuud. Seda on silmnähtavalt märgata isegi väga halvas olukorras olnud juustel. Tavaliselt kulub üle 25 pesu, et tekiks vajadus juuksehooldust korrata. Ilusalongis Beautiq on pakkumisel Joico-4 astmeline hooldus ka lisateenusena teiste tööde juurde (näiteks juuste värvimine või lõikus). Sellisel juhul on teenuse hind ka oluliselt soodsam (tutvu hinnakirjaga siin)

Kui hoolid oma juustest, siis broneeri aeg hooldusesse, Sinu juuksed tänavad Sind!